Vai vēlies doties īstā vasaras piedzīvojumā? Nometne “Ultra Challenge: Piedzīvojumu pēdās!” vedīs Tevi neaizmirstamā ceļojumā, kas bagāts ar noslēpumiem un intrigām. Šķetināsi mīklas, attīstīsi savu fizisko sagatavotību, iegūsi jaunas dzīves prasmes un darbosies radoši.

     Paredzēta ekskursija pie eksotiskajiem dzīvniekiem – pitoniem, iguānām, gekoniem, sarkanausainajiem bruņurupučiem, ragainajām vardēm, šņācējtarakāniem – un citām neparastām radībām.

     Daudz laika pavadīsim brīvā dabā, piedalīsimies īpašā ekspedīcijā, dosimies nakts trasītēs un izbaudīsim spriedzi, nervus kutinošas situācijas, un vakara pasākumos svinēsim lielās un mazās uzvaras.

     Šajā nometnē uzsvars ir uz savstarpējo komunikāciju, komandas darbu un plānošanu. Nometnes dalībnieki paši virzīs un ietekmēs notikumu gaitu, apgūstot lēmumu pieņemšanu un cēloņu- seku sakarības. Apgūstot jaunas, dzīvei noderīgas prasmes, vienlaikus asināsim prātu interesantos uzdevumos, pārbaudīsim sevi, savu drosmi radošos un izaicinošos uzdevumos.

     Piesakies piedzīvojumiem un kopā baudīsim uzvaras garšu!

Diennakts nometne notiks: Pils iela 1, Apgulde, Naudītes pagasts, Dobeles nov.

Nometnes laiks:   Ierodamies 26.jūnija pēcpusdienā, dodamies mājup līdz 03.jūlija pusdienas laikam. 

Ēdināšana: 4 reizes dienā. 

Dalības maksa: Eiro 237 par nedēļu (7 dienas)

     Piesakies laicīgi un tiekamies „Ultra Challenge: Piedzīvojumu pēdās!

Sīkāka informācija:  studija.funa@gmail.com    tālr.: 26444016- Inese

Spied, lai pieteiktos!

Organizators: Biedrība „Dzīves kvalitātes studija „FunA