6 spēle „Bizness”

  • Unikāla pakalpojuma izveide šeit un tagad, izmantojot skolēnu spējas
  • Reklāmas izstrāde saviem pakalpojumiem
  • Izpratne par konkurenci un pieprasījumu

Mūsu izpratnē bizness- tas nav vienkārši pirkšanas- pārdošanas process, bet gan jaunas vērtības radīšana. Spēles gaitā dalībniekiem tiek dota brīnišķīga iespēja paust un attīstīt savas uzņēmēja spējas.

Sākotnēji mēs kopīgi apspriežam, kādām īpašībām būtu jāpiemīt mūsdienu uzņēmējam. Tad skolēni atklāj savas rakstura īpašības, kuras tiem noderēs biznesā. Tālāk, balstoties uz izvēlētajām īpašībām, dalībnieki zīmē savu logotipu. Pēc tam mēs dodamies apceļot Eiropas galvaspilsētas, lai apmeklētu dažādas izstādes un iegūtu potenciālos investorus.

Biznesā ir svarīgi atrast partnerus, tāpēc viena no spēlēm simulē uzticama cilvēka meklējumus ar līdzīgu redzējumu un vērtībām. Rezultējošā „dzīves spēlē” ir izveidots pakalpojumu tirgus, kuru jārada 15 minūtēs. Lai uzvarētu, katrai komandai ir labi jāiepazīst savus komandas biedrus, jāizanalizē savas prasmes un jāizveido labu reklāmu. Uzvarēs tas, kurš nopelnīs lielāko kuponu daudzumu.

# # #

„Viena Game club pozitīvajām īpašībām ir radošā pieeja, izmantojot neformālās mācīšanas metodes- spēles, kas nodrošina apkārtējās vides patiesu iepazīšanu, ļauj maksimāli dabiskā veidā iegūt zināšanas, prasmes un iemaņas. Spēļu programmu radīšanā un vadīšanā atveras sociāli- komunikatīvā un pedagoģiskā spēles vērtība. Vēlos uzsvērt speciālistu efektīvo darbu, kas ir mūsdienīgs un aizraujošs bērnu/ jauniešu auditorijai. Balstoties uz mūsu sadarbību, mēs apzinamies, ka GAME club darbs ļāvis dalībniekiem- mūsu ģimnāzijas audzēkņiem, no cita skatupunkta ieraudzīt savu lomu un vietu mūsdienu biznesa sabiedrībā.”

Jekaterina Gridņeva

Direktore

Privātā ģimnāzija „Sakala” (Igaunija)

# # #

Pieteikties